Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2021 15:59
Xbox Game Pass - marzec 1
3871V

Xbox Game Pass z ciekawą ofertą na marzec. Microsoft stawia na gry sportowe i Star Wars

Microsoft zaprezentował pierwsze zestawienie gier z Xbox Game Pass na marzec. Gracze zapoznają się tym razem z kilkoma sportowymi produkcjami, a na liście nie zabrakło także ostatniej produkcji Elektroników z uniwersum Gwiezdnych wojen. Poznajcie szczegóły.

W ostatnich dniach wspominaliśmy o nowej premierze w Xbox Game Pass oraz zapowiedzieliśmy usunięcie kilku gier z oferty, a teraz możemy zaprezentować pierwsze zestawienie z marca. Microsoft tym razem trafi w gust fanów sportowych produkcji.

Xbox Game Pass – pierwsze gry na marzec

  • Madden 21 (konsola) - od dzisiaj 
  • NBA 2K21 (konsola + chmura) - od 4 marca 
  • Football Manager 2021 Xbox Edition (konsola + PC) - od 4 marca 
  • Football Manager 2021 (PC) - od 4 marca 
  • Star Wars Squadrons (konsola) - w marcu 
     
  • NHL 21 (konsola) - od kwietnia

Jak widać korporacja korzysta z dobrodziejstw współpracy z Electronic Arts i proponuje graczom aż trzy tytuły z EA Play. Najciekawszą propozycją wydaje się Star Wars Squadrons – serdecznie zachęcam do zapoznania się z produkcją, bo jest to mała perełka ubiegłego roku. Warto również pobrać NBA 2K21, które w next-genowym wydaniu wygląda naprawdę świetnie i jest dobrą pokazówką możliwości Xboksa Series X.

Są to oczywiście tylko pierwsze propozycje przygotowane przez Microsoft dla klientów Xbox Game Pass na marzec. Kolejne gry powinny zostać ujawnione za około 2 tygodnie.

Xbox Game Pass marzec - nowe gry - 1

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/03/03/coming-soon-xbox-game-pass-march-wave-1-2021/

Tagi: pc XBOX GAME PASS Xbox One Xbox Series X|S