Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.03.2021 08:30
FPS Boost Bethesda
2471V

Xbox Series X|S z kolejnymi tytułami rozszerzonymi o FPS Boost. Na liście znajdzie się pięć tytułów Bethesdy

Wygląda na to, że Microsoft nie zamierza dać nam długo czekać na kolejne tytuły, które zostaną rozwinięte przy użyciu możliwości nowej generacji konsol.

Technologia FPS Boost, którą oferuje Microsoft w najnowszej generacji konsol Xbox, jest naprawdę świetną sprawą. Zresztą wystarczyło spojrzeć na porównanie, aby na własne oczy przekonać się, że płynność zostaje rzeczywiście poprawiona. Jakby tego było mało, już na samym początku przedstawiciele Xboksa zapowiedzieli, że zamierzają rozwijać o tę opcję kolejne tytuły.

Teraz, dzięki ogłoszeniu w podcaście Majora Nelsona, przekonaliśmy się, iż nie zamierzają dać nam nawet chwili wytchnienia. Jak się bowiem okazuje, tym razem zyska kilka tytułów od Bethesdy (co powiązane jest z dopięciem przejęcia przez Microsoft, które miało miejsce kilka dni temu). Na liście pozycji, które dostaną odpowiednie ulepszenia, znalazły się:

I trzeba przyznać, że to naprawdę ciekawe zestawienie. Nie mam wątpliwości, że wiele osób z ogromnym zainteresowaniem wróci do powyższych. Sam chętnie sprawdziłbym, jak śmiga Pray w płynniejszym wydaniu. Dajcie znać, do którego tytułu Wy wrócicie z największą chęcią! A jeśli jesteście ciekawi, gdzie padły słowa o powyższych tytułach, odpalcie poniższy materiał na 14:14.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/dishonoured-definitive-edition-skyrim-special-edition-fallout-4-fallout-76-and-prey-will-get-a-bc-fps-boost-according-major-nelson-podcast.392980/

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks Fallout 4