Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.02.2021 10:30
Xbox FPS Boost
1966V

Xbox Series X|S będzie stale rozszerzał ofertę FPS Boost. W najbliższych miesiącach pojawią się kolejne tytuły

Wygląda na to, że gry, które otrzymały FPS Boost w ubiegłym tygodniu, były zaledwie pierwszymi z wielu. W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się kolejnych tytułów.

Potwierdzenie bardzo interesującej funkcji FPS Boost było zdecydowanie jedną z najgłośniejszych wiadomości minionego tygodnia. I nie ma w tym nic dziwnego, albowiem wiele wskazuje na to, że posiadacze nowej generacji od Xboksa mogą mieć z niej naprawdę dużo pożytku. Zresztą - wystarczy przyjrzeć się porównaniom, jeśli chodzi o płynność działania. Mogą robić niemałe wrażenie!

Teraz okazuje się, że pula gier, które otrzymały wsparcie technologii, była zaledwie pierwszą z wielu! Informację potwierdził Jason Ronald, który wziął udział w najnowszym odcinku Podcastu Majora Nelsona. Zdradził, że fani mogą spodziewać się masy kolejnych projektów, które zostaną dodane do listy tych, które wspierają korzystanie z ciekawej funkcji:

Tak, ten tydzień to tylko pierwsza pula gier. Obecnie opracowujemy i testujemy o wiele więcej tytułów i będziemy nadal wydawać kolejne z nich w nadchodzącym miesiącu. Niestety technologiach nie zawsze działa poprawnie.

Najważniejsze dla nas jest to, że zawsze szanujemy pierwotne intencje twórcy i dlatego jesteśmy w stanie to zrobić na poziomie platformy i współpracujemy z deweloperem i wydawcą i upewniamy się, że nadal jest to zgodne z tym, co oni chcieli osiągnąć.

Co więcej, okazało się, że początkowo wśród dodanych tytułów miał znaleźć się także Dragon Age: Inkwizycja. Jak jednak przekazał ze pośrednictwem Twittera Larry Hryb, rzeczy czasem mogą zmieniać się z minuty na minutę - i tak było prawdopodobnie również w tym przypadku. Można jednak sądzić, że wśród najbliższych ogłoszeń o FPS Boost, pojawi się również najnowsza odsłona Dragon Age.

Źródło: https://mp1st.com/news/xbox-has-many-more-fps-boosted-titles-releasing-over-coming-months-dragon-age-inquisition-reportedly-coming

Tagi: BioWare Dragon Age: Inkwizycja Electronic Arts fps boost gry Xbox