Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2021 20:43
Xbox Series XS FPS Boost
4269V

Xbox Series X|S FPS Boost z pełnym pokazem możliwości. Porównanie prezentuje nową płynność wszystkich gier

Microsoft ujawnił nową funkcję wstecznej kompatybilności dla Xboksów Series X|S i już teraz możemy sprawdzić pełen pokaz możliwości propozycji. Jak działa FPS Boost ? Zerknijcie porównanie na różnych grach.

Jeszcze w zeszłym roku Microsoft potwierdził, że zamierza znacząco poprawić jakość działania wstecznej kompatybilności. To właśnie z tego powodu przygotowano FPS Boost, dzięki któremu wszystkie gry wspierające funkcje będą działać płynniej, co bardzo pozytywnie wpłynie na nasze doświadczenie.

FPS Boost nie zadziała od razu we wszystkich tytułach, ponieważ Microsoft musi dopracować pozycje i zamierza nawet współpracować w tym temacie z deweloperami, ale już teraz możemy potwierdzić, że firma dotrzymała słowa i gracze poczują znaczący wzrost płynności animacji. W niektórych wypadkach będzie to 30->60fps, innym razem 60->120fps, a już teraz mamy przykład jeszcze większego skoku z 30->120fps.

Aktualnie musimy zaczekać na większą liczbę pozycji, ale już z teraz możemy sprawdzić pierwsze testy, które potwierdzają, że FPS Boost może zapewnić graczom sporo frajdy. Starsze tytuły zadziałają teraz w nowej jakości.

Co sądzicie o FPS Boost? Mam wrażenie, że propozycja dopiero pokaże charakter, gdy zadziała z przykładowo wyścigami lub zapewni graczom większą płynność w głośnych produkcjach (Wiedźmin 3 Dziki Gon?).

Źródło: YouTube.com

Tagi: fps boost xbox series x xbox series x|s