Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.03.2021 10:53
The Unholy. Horror od Sony Pictures na zwiastunie z datą premiery
1196V

The Unholy. Horror od Sony Pictures na zwiastunie z datą premiery

Fani horrorów w stylu "Egzorcysty" mają czego wyczekiwać. Obiecujący film "The Unholy" właśnie dorobił się daty kinowej premiery i nowego zwiastuna.

"The Unholy" to historia bazująca na opowiadaniu "Shrine" Jamesa Herberta z 1983 roku. W horrorze reżyserowanym przez Evana Spiliotpoulusa, który stworzył wcześniej m.in. "Herkulesa", "Aniołki Charliego" z 2019 roku i "Piękną i Bestię" z 2017 roku, prześledzimy historię Alicji - dziewczyny, która twierdzi, że została nawiedzona przez Matkę Boską i teraz potrafi dokonywać cudów. Młoda kobieta zdaje się leczyć ciężko chore czy niepełnosprawne osoby. Po pierwszych falach zachwytu okazuje się jednak, że Alicja jest źródłem okropnych wydarzeń - ludzie zaczynają podejrzewać, że za mocami dziewczyny stoją nie boskie, lecz diabelskie moce.

W obsadzie filmu przygotowanego przez Sony Pictures Entertainment we współpracy z Ghost House Pictures zobaczymy następujących aktorów: Jeffrey Dean Morgan, Katie Aselton, William Sadler, Diogo Morgado, Cricket Brown, Marina Mazepa, Christine Adams i Bates Wilder.

W opublikowanym właśnie zwiastunie "The Unholy" pojawiła się data premiery horroru. Film wejdzie do amerykańskich kin już 2 kwietnia 2021 roku i nie będzie dostępny na platformach VOD. Nie wiadomo jeszcze, co z premierą produkcji w Polsce.

Źródło: YouTube

Tagi: horror kino the unholy