Iza Łęcka Iza Łęcka 12.03.2021 07:00
Xbox logo i pokazy
1102V

Xbox może pracować nad serią pokazów. Możliwe różnorodne prezentacje

Microsoft szykuje się do rozbudowanej promocji swoich produkcji. Jeszcze w marcu może odbyć się pierwsza prezentacja, choć w tym przypadku nie zanosi się na najgłośniejsze zapowiedzi. Na ogłoszenia największych tytułów przyjdzie nam zaczekać.

Xbox i Bethesda przedstawili wczoraj wizję wspólnej przyszłości, w której wszystkie gry będą zasilać Xbox Game Pass, co więcej, możemy oczekiwać ekskluzywnych tytułów udostępnionych na platformach, gdzie funkcjonuje usługa Microsoftu.

Tymczasem zapowiada się, że to nie koniec atrakcji w najbliższym czasie. Redakcja WindowsCentral wspomniała, że Xbox, idąc za ciosem, przygotowuje się do następnego wydarzenia – zgodnie ze szczegółami uzyskanymi przez dziennikarzy impreza mogłaby się odbyć 26 marca 2021 roku.

W pewien sposób wiadomość potwierdził Aaron Greenberg, który jednocześnie po raz kolejny odniósł się swoich wcześniejszych słów – szef marketingu Xboksa studzi oczekiwania. Jeśli prezentacja faktycznie miałaby się odbyć, to nie powinniśmy na niej oczekiwać dużych, światowych premier

Daniel Rubino również skomentował wiadomość swojej redakcji, podkreślając, że Microsoft w kwietniu, maju oraz czerwcu szykuje istotniejsze prezentacje. Dziennikarz określił ten czas „miesiącami ważnych ogłoszeń”.

Potencjalnie na marcowym pokazie powinniśmy otrzymać pokaz mniejszych, wcześniej zapowiedzianych produkcji. Zespół WindowsCentral wspomina, że możemy zobaczyć między innymi The Ascent, 12 Minutes oraz Scorn. Impreza mogłaby być dobrym momentem, by opowiedzieć także o Psychonauts 2.

Źródło: https://www.windowscentral.com/microsoft-may-have-xbox-gaming-event-planned-march-26
Twitter: Daniel_Rubino, aarongreenberg

Tagi: Microsoft Xbox Xbox One Xbox Series X|S