Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2021 20:46
Xbox i Bethesda jedna rodzina
1889V

Xbox i Bethesda szykują się do wielkich zapowiedzi nowych tytułów. Kapitalny zwiastun łączy gry obu korporacji

Gracze mogą wyczekiwać na wielkie ogłoszenia. Xbox i Bethesda podczas letnich konferencji przedstawią nowe produkcje, które są przygotowywane przez wewnętrzne studia Microsoftu. Na dobry początek współpracy przygotowano zwiastun, który w świetny sposób łączy gry wszystkich zespołów.

Na obradach przedstawiciele Microsoftu i Bethesdy nie zabrakło ważnych ogłoszeń. Poznaliśmy listę 20 gier rozbudowujących katalog Xbox Game Pass, a nawet Phil Spencer wygłosił ważne słowa dotyczące ekskluzywnych gier zmierzających na konsole Xbox i PC.

Szefowie marketingu Aaron Greenberg dla Xboxa i Erin Losi dla Bethesda Softworks potwierdzili również, że właśnie trwają rozmowy dotyczące przyszłych zapowiedzi. Gracze mogą oczekiwać, że latem odbędą się specjalne wydarzenia, na których usłyszymy o produkcjach przygotowywanych przez Xbox Game Studios oraz Bethesdę.

Nie jest to oczywiście duże zaskoczenie, ponieważ już ostatnio Microsoft potwierdził, że posiada gry-niespodzianki, które choć nie zostały ujawnione, to mają zadebiutować w 2021 roku. Redakcja Gamespot słyszała nawet, że korporacje mogą zdecydować się na dwie osobne imprezy, ale które odbędą się tego samego dnia – dzięki temu każde studio otrzyma swój czas na pokazanie pozycji.

Xbox i Bethesda na pewno przedstawią nowe szczegóły już zapowiedzianych gier, ale możemy także usłyszeć konkretne zapowiedzi – będzie Forza Horizon 5 i Wolfenstein 3? Przekonamy się już wkrótce. 

Imprezy mogą odbyć się pod marką Summer Game Fest:

Teraz zobaczcie świetny zwiastun.

Bethesda pokazała także materiał stworzony ze swoją społecznością:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/bethesda-and-microsoft-will-reveal-more-news-this-summer-outside-of-e3/1100-6488709/

Tagi: Bethesda Microsoft Xbox xbox game pass