The Outer Worlds: Murder on Eridanos zapowiedziane. Przygoda zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Gry
1013V
The Outer Worlds: Murder on Eridanos zapowiedziane. Przygoda zadebiutuje w przyszłym tygodniu
Wojciech Gruszczyk | 11.03.2021, 17:33

Obsidian Entertainment zaprasza graczy na jeszcze jedną przygodę w The Outer Worlds. Rozszerzenie zatytułowane Murder on Eridanos zostało właśnie zapowiedziane i dodatek trafi na rynek już w przyszłym tygodniu. Dzisiaj możemy sprawdzić zwiastun i gameplay.

The Outer Worlds: Murder on Eridanos to fabularny dodatek, który zadebiutuje 17 marca na PlayStation 4, Xboksach One i PC. Jest to drugie rozszerzenie do uznanej produkcji Obsidian Entertainment, które pozwoli graczom wyruszyć na ciekawą przygodę.

„Wyrusz w przestworza Eridanos i rozwiąż największą zagadkę morderstwa w kolonii Halcyon! Każdy jest podejrzanym w tym osobliwym kryminale po tym, jak zatrudniona przez Rizzo rzeczniczka prasowa, słynna Halcyon Helen, ginie przed premierą nowej wódki Spectrum Brown”.

Twórcy obiecują możliwość rozwiązania tajemniczego morderstwa, w którym cały czas będą pojawiać się nowi podejrzani, a podczas zabawy skorzystamy ze „Wzmacniacza Rozbieżności” – urządzenie jest kluczowe do wykonania misji. W grze pojawią się także trzy nowe broni i rozbudowana personalizacja postaci – nasz bohater może uzyskać kolejne poziomy i tym samym zdobędzie nowe zdolności.

The Outer Worlds: Murder on Eridanos jest drugim i ostatnim, fabularnym dodatkiem do gry. Gracze mogą sięgnąć po pakiet lub zdecydować się na pojedynczy zakup. Do rozgrywki wymagana jest podstawka.

Przeczytajcie naszą recenzję The Outer Worlds. Według plotek, powstaje już pełnoprawna kontynuacja.

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper