Iza Łęcka Iza Łęcka 11.03.2021 12:14
Macaulay Culkin w American Horror Story
1825V

Macaulay Culkin w American Horror Story. Aktor znany z Kevin sam w domu zaprezentowany na zdjęciu

W obsadzie najnowszego sezonu „American Horror Story” zagości kolejny bohater. Macaulay Culkin otrzymał szansę wcielenia się w tajemniczą postać, która została po raz pierwszy zaprezentowana przez Ryana Murphy’ego.

Macaulay Culkin jest przez wielu widzów kojarzony przede wszystkim z ról w „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Jorku”, jednak aktor coraz częściej mierzy się z nowymi wyzwaniami, goszcząc w niektórych produkcjach. Tym razem zobaczymy go w „American Horror Story” – o jego udziale wspominaliśmy już rok temu. Fani serii wciąż czekają na podtytuł 10. sezonu oraz konkretne informacje dotyczące fabuły, tymczasem na dobry początek Ryan Murphy, producent i showrunner serii, zaprezentował intrygujące ujęcie.

Twórca antologii opublikował fotkę, na której przedstawiony został Culkin oraz Leslie Grossman – aktorka wystąpiła już w trzech edycjach „American Horror Story”.  Obecnie jakiekolwiek szczegóły dotyczące bohatera utrzymywane są w sekrecie, choć Murphy w podpisie zdjęcia dał do zrozumienia, że postacie mogą mieć nieco nikczemne zamiary… Warto dodać, że na ekranie powrócą także Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter oraz Billie Lourd.

Prace na planie American Horror Story 10 zostały opóźnione przez pandemię, jednak w październiku ekipa ponownie znalazła się na planie. FOX powinien wkrótce rozpocząć pełną kampanię promocyjną najświeższej opowieści, przedstawiając ostateczną datę premiery. Wiemy już, że stacja przedłużyła serię o kolejne 3 sezony.

Sprawdźcie recenzję filmu "Bal", ostatniej produkcji Ryana Murphy'ego przygotowanej dla Netflixa.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/american-horror-story-season-10-first-look-at-macaulay-culkin-revealed/1100-6488657/

Tagi: american horror story Macaulay Culkin Ryan Murphy