Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2020 21:06
Macaulay Culkin
688V

Macaulay Culkin w American Horror Story. Twórca ujawnił obsadę

W 10. sezonie „American Horror Story” pojawi się nowy bohater, w którego wcieli się Macaulay Culkin. Angaż został potwierdzony przez Ryana Murphy'ego – twórca serii postanowił przedstawić całą obsadę nadchodzącej opowieści.

Widzowie systematycznie obserwują młodego Macaulay'a Culkina w „Kevinie sam w domu” oraz „Kevinie sam w Nowym Jorku”, ale musimy pamiętać, że od premiery tych filmów minęło sporo czasu. Aktor dorósł, starł się z kilkoma problemami, a teraz będzie miał okazję wystąpić w pierwszym serialu – wybór jest naprawdę interesujący.

Ryan Murphy opublikował zajawkę już 10. sezonu „ American Horror Story”, który potwierdza, że w obsadzie serialu obok Macaulay'a Culkina pojawią się także weterani serii: Evan Peters, Sarah Paulson, Lily Rabe, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Angelica Ross oraz Finn Wittrock.

„ American Horror Story” poruszy oczywiście nową tematykę – każdy sezon skupia się na mrożącym krew w żyłach wątku i choć część obsady systematycznie powraca, to jednak widzowie mogą skupiać się na nowych historiach.

Serial powróci pod koniec roku.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: american horror story kevin sam w domu Macaulay Culkin