Iza Łęcka Iza Łęcka 11.03.2021 08:43
ps5 zestaw
3852V

PS5 w interesującym zestawie. Konsola z 3 grami

PS5 jest dostępne w kolejnym komplecie, w którym klienci mogą sięgnąć między innymi po Assassin's Creed Valhalla oraz Cyberpunk 2077. Sprawdźcie szczegóły dopakowanego pakietu zaproponowanego przez Media Expert.

Oferty na PlayStation 5 pojawiają się systematycznie w polskich sklepach - szkoda jedynie, że gracze nie mają komfortowego dostępu do samych urządzeń. Sieci często decydują się na pakiety z grami czy akcesoriami, co niekoniecznie podoba się sympatykom PlayStation, bowiem znacząco wpływa na cenę.

Najnowsza propozycja Media Expert wpisuje się w opisaną koncepcję. Kupując PS5 otrzymamy 3 produkcje: Cyberpunk 2077, Assassin's Creed Valhalla oraz Star Wars: Squadrons. W przypadku najnowszej przygody skrytobójców planowane są dalsze prace nad ulepszeniem doświadczenia, jednak sympatycy IP skierowali do Ubisoftu petycję mającą na celu usunięcie z pozycji mikrotransakcji.

Zestaw PS5

PlayStation 5 + Cyberpunk 2077 + Assassin’s Creed: Valhalla + Star Wars: Squadrons – 2726 zł

Przypomnijmy, że problem z dostępnością nowej generacji Sony jest na tyle duży, że w kolejnych krajach odbywają się loterie, które mają wyłonić grupę klientów, jaka otrzyma możliwość zakupu sprzętu. Sprawdźcie najnowszą promocję na PlayStation Store, w której dostępne są gry na PS4 i PS5 (dzięki wstecznej kompatybilności).

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/playstation-5-cyberpunk-2077-assassins-creed-valhalla-star-wars-squadrons-za-2726-zl-w-media-expert/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Cyberpunk 2077 media expert playstation 5 PS5 Star Wars: Squadrons