Iza Łęcka Iza Łęcka 09.03.2021 09:43
CS:GO zniknęło ze Steam
2010V

CS:GO zniknęło ze Steam. Valve może przygotowywać dużą aktualizację gry [Aktualizacja#1]

Niespodziewanie na platformie Valve nie znajdziemy obecnie CS:GO. Ze Steam zniknęła wielka strzelanka, choć entuzjaści dynamicznych pojedynków nieustannie mogą biegać po serwerach i uczestniczyć w nowych pojedynkach. Pojawiły się już pewne teorie wyjaśniające nietypowe zajście. [Aktualizacja]

Błąd jednego z pracowników, wielka aktualizacja, a może zwykłe porządki na serwerach? Jedno jest pewne: Counter-Strike: Global Offensive jest aktualnie niedostępne w sklepie Valve. Na Steam możecie wpisać frazę „CSGO”, pozycja pojawi się na liście, jednak w chwili kliknięcia w odnośnik wyskakuje błąd, który widzicie powyżej.

CS:GO to nadal największa produkcja Valve, która w ostatnim czasie cieszy się zainteresowaniem blisko 600 tysięcy graczy, zatem możemy mówić o bardzo nieoczekiwanej sytuacji. W najlepszym momencie dnia tytuł zgromadził na serwerach ponad 1,1 mln fanów strzelania, tymczasem w tej chwili nie pojawią się nowi zawodnicy w Counter-Strike: Global Offensive.

Aktualnie Valve milczy i wstrzymuje się od komentarza sprawy, jednak możemy spodziewać się, że wkrótce zamieszanie zostanie wyjaśnione. Trzeba podkreślić, że jeśli posiadacie CS:GO na dysku, to możecie komfortowo przystąpić do rozgrywki – problem stanowi jedynie kupienie tytułu na platformie.

Sprawdźcie ostatni ranking sprzedaży gier na Steam.

Aktualizacja #1:

Gra ponownie znalazła się na serwerze Steam.

Źródło: Twitter: gabefollower

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment