Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2021 17:34
Wybuchy z It Takes Two
864V

It Takes Two na przeładowanym akcją zwiastunie. EA zachęca do ratowania miłości

Electronic Arts przygotowuje graczy na wielką premierę It Takes Two. Tytuł skupiony na kooperacji zostanie udostępniony pod koniec miesiąca, więc możemy dzisiaj sprawdzić nowy zwiastun. Materiał kolejny raz jest przeładowany akcją.

Josef Fares jest niezwykle pewny It Takes Two – zdaniem szefa Hazelight gra nie może nudzić, ale czy tak będzie? Nasze pierwsze wrażenia dotyczące produkcji są bardzo pozytywne, a na zaprezentowanym zwiastunie widzimy mnóstwo nowych scen, więc może faktycznie deweloperzy zaskoczą ogromem ciekawych aktywności?

Patrząc na zwiastun z It Takes Two mogę śmiało uwierzyć, że entuzjaści kooperacji będą świetnie się bawić w tym tytule, ponieważ na każdym kroku deweloperzy udowadniają, że projekt został od podstaw stworzony, by zapewnić graczom wyjątkowe wyzwania.

It Takes Two stawia na ciągłą rozgrywkę w kooperacji, więc musicie pamiętać, by na premierę znaleźć znajomego, który będzie chciał z Wami wyruszyć w podróż Cody’ego i May. Twórcy zapewnią opcję wypożyczenia gry, więc wystarczy jedna kopia, by móc zagrać z każdym znajomym. Musicie jedynie pamiętać, że przynajmniej aktualnie pozycja nie otrzyma opcji cross-playu, więc powinniście znaleźć znajomych w obrębie jednej platformy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Electronic Arts Hazelight It Takes Two