Iza Łęcka Iza Łęcka 08.03.2021 13:34
Xbox Series XS
2275V

Xbox Series X|S z niespodziankami na 2021 rok. Microsoft posiada kilka asów w rękawie

Microsoft nie potwierdził jeszcze pełnej listy gier zmierzających na rynek w 2021 roku na Xboksy Series X|S. Jason Ronald wspomniał o nadciągających zapowiedziach, które na pewno zwrócą uwagę właścicieli nowych konsol amerykańskiej korporacji.

Na początku marca Xbox Polska przedstawił największe gry AAA oraz mniejsze produkcje zmierzające w 2021 roku na Xboksa, tymczasem możemy oczekiwać, że Microsoft ma jeszcze kilka niespodzianek w zanadrzu. Entuzjaści marki mogą szykować się na intrygujące ogłoszenia.

Wiadomość potwierdził Jason Ronald, dyrektor ds. zarządzania oprogramowaniem w Xboksie, który podczas Iron Lords Podcast stwierdził: „nie wszystkie gry, które ukażą się w tym roku, zostały zapowiedziane”.

Pracownik Microsoftu nie pokusił się o zdradzenie szczegółów, co nie wydaje się zaskakujące, jednak możemy oczekiwać, że ważne ogłoszenia ujrzą światło dzienne w zbliżających się miesiącach – w końcu oprócz wskazania terminów premier istotna jest dopracowana kampania marketingowa i czas na promocję nowości.

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu pojawiły się plotki dotyczące tegorocznej premiery Forzy Horizon 5. A może to zespoły Bethesdy opracowują kilka niespodzianek? Niektórzy informatorzy spodziewają się prezentacji Wolfenstein 3.

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-x-s-getting-more-games-in-2021-that-are-yet-to-be-announced-says-microsoft-exec

Tagi: Jason Ronald microsoft Xbox xbox series x|s