Iza Łęcka Iza Łęcka 11.02.2021 08:52
Forza Horizon 5
1904V

Forza Horizon 5 zaprowadzi graczy do Japonii? W Sieci pojawiła się tajemnicza mapa

Powracają plotki dotyczące umiejscowienia kolejnego festiwalu. Forza Horizon 5 może zawieźć graczy do Japonii – w Sieci pojawiła się mapa, która rzekomo prezentuje ostateczną lokację opracowaną przez Playground Games.

Microsoft nie zdradził jeszcze wszystkich planów dotyczących 2021 roku, tymczasem według Jeffa Grubba pod koniec roku powinniśmy sprawdzić nowe wyścigi od Playground Games. Wydawca i deweloperzy wciąż nie potwierdzają tej wiadomości, choć światło dzienne ujrzały niezwykle interesujące, niepotwierdzone informacje.

Według najnowszej plotki, Forza Horizon 5 zaprowadzi graczy do Japonii. Fani od lat proszą deweloperów o Forzę umiejscowioną w Kraju Kwitnącej Wiśni, więc biorąc pod uwagę oczekiwania społeczności, mogłoby to okazać się strzałem w dziesiątkę.

Jeszcze przed ujawnieniem Forza Horizon 4 pojawiły się doniesienia, według których brytyjskie studio rozważało stworzenie gry w Azji, jednak ostatecznie postawiono na Wielką Brytanię. Wcześniejsze festiwale odbyły się w Australii, Europie Południowej oraz Kolorado.

Trzeba podkreślić, że wiadomość nie została w żaden sposób potwierdzona, choć już w nocy pojawiły się przecieki od rzekomego dewelopera – grafika miała zostać zamieszczona na Reddicie, jednak szybko zajęła się nią administracja, usuwając wpis. Po kilku godzinach została udostępniona grafika w znacznie lepszej jakości, która prawdopodobnie prezentuje japońską mapę w wersji beta.

Źródło: Mateusz, dziękujemy za link!

Tagi: Forza Horizon Forza Horizon 5 PlayGround Games