Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.03.2021 18:09
Gogeta SSJ4 Dragon Ball FighterZ
3945V

Dragon Ball FighterZ. Gogeta SSJ4 dołącza do walki!

Dragon Ball FighterZ niebawem zakończy swoją piękną podróż, dlatego też w ramach godnego pożegnania ekipa Arc System Works przygotowała coś dla fanów Dragon Ball GT! Gogeta w wersji SSJ4 dołączy do walki już niebawem.

Ostatnim z zawodników zmierzających do Dragon Ball FighterZ jest oczywiście zapowiedziany już wcześniej Gogeta w wersji SSJ4, doskonale znany miłośnikom serialu Dragon Ball GT. Zespół Arc System Works postanowił pochylić się nad nieco pominiętym już anime, które mimo swojej powiedzmy sobie szczerze kiepskiej renomy, ma jakąś tam wierną grupkę fanów. 

Najbardziej kozacki ze wszystkich wojowników jacy pojawili się przez te 64 odcinki, pojawi się w DB: FighterZ już 12 marca, a więc za dosłownie kilka dni i co tu dużo mówić, da nam mocnego nostalgicznego kopniaka. Bandai Namco doskonale za to wie jak dobrze wypromować tego zawodnika, albowiem zaprezentowany właśnie zwiastun ma dwie wyjątkowe cechy.

Po pierwsze leci w nim kultowy opening Dragon Ball GT (Dan Dan Kokoro Hikareteku), po drugie zaś drugą jego połowę stanowi pojedynek Gogety SSJ4 z Gogetą SSJ Blue, gdzie obydwaj panowie lecą na całego i naparzają się aż miło popatrzeć. Tym, którzy kochali ten serial, na pewno zakręci się łezka. 

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ