Szybcy i Wściekli 9 z kolejnym opóźnieniem. Minionki nie powrócą do kin w 2021 roku

Filmy i seriale
2182V
Szybcy i Wściekli 9 z kolejnym opóźnieniem. Minionki nie powrócą do kin w 2021 roku
Wojciech Gruszczyk | 04.03.2021, 19:14

Czas na kolejną porcję opóźnień? Universal Pictures właśnie przełożyło premiery „Szybcy i Wściekli 9” oraz „Minionki: Wejście Gru”. Animacja nie zadebiutuje na rynku w następnych miesiącach.

Od zeszłego roku jesteśmy świadkami kolejnych opóźnień i najwidoczniej nadciąga kolejna „fala”. Universal Pictures właśnie potwierdziło, że widzowie nie mogą liczyć na premierę „Szybcy i Wściekli 9” w maju (sprawdźcie ostatni zwiastun) – produkcja ma trafić na wielki ekran 25 czerwca.

Opóźnienie nie jest tym razem duże, jednak nadal nie możemy mieć pewności, że historia zostanie wyświetlona na wielkim ekranie w połowie roku. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są problemy animacji od Illumination.

„Minionki: Wejście Gru” (zobaczcie trailer) miało zostać udostępnione widzom już w 2020 roku (razem z „Fast 9”), ale przez wydarzenia na świecie wytwórnia przełożyła debiut – według ostatnich informacji historia powinna trafić na wielki ekran 2 lipca 2021 roku, a dzisiaj przełożono premierę na 1 lipca 2022 roku.

Warto zaznaczyć, że sytuacja w Stanach Zjednoczonych zaczyna się poprawiać, a kina w Nowym Jorku otrzymały zgodę na przygotowanie pierwszych seansów – na sali może pojawić się 25% widzów. Bardzo możliwe, że Universal liczy na poprawę sytuacji, ponieważ dopiero za kilka tygodni największe sieci mają działać i zaprosić do siebie pierwszych klientów.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/f9-shifts-gears-delays-release-one-month-to-june-2021

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper