Minionki: Wejście Gru na pełnym zwiastunie. Gru rozpoczyna przestępczą działalność

Filmy/seriale
1326V
Minionki: Wejście Gru na pełnym zwiastunie. Gru rozpoczyna przestępczą działalność
Wojciech Gruszczyk | 05.02.2020, 17:26

Początek przestępczej działalności Gru zostanie zaprezentowany w „Minionki: Wejście Gru”. Właśnie opublikowano pierwszy zwiastun animacji, który zapowiada wielką akcję głównego bohatera serii – jak zawsze Gru może liczyć na swoich żółtych pomocników.

„Minionki: Wejście Gru” to najnowsza animacja magików z Illumination. Twórcy tym razem nie prezentują typowej kontynuacji „Minionków” z 2015 roku, a stawiają na połączenie spin-offu z prequelem, ponieważ historia tak naprawdę przedstawi wydarzenia przed „Jak ukraść księżyc”. Premiera filmu odbędzie się w lipcu.

Akcja skupia się oczywiście na tytułowym bohaterze – widzowie poznają kolejne perypetie Gru, który już w młodym wieku chciał dołączyć do grupy przestępczej „Straszliwej Szóstki”. Kryminaliści nie odbierają dzieciaka na poważnie, więc aspirujący złodziej decyduje się pokazać, co tak naprawdę potrafi.

Cała seria Illumination jest prawdziwą żyłą złota – koszt produkcji czterech filmów wyniósł zaledwie 299 mln dolarów, a produkcje wygenerowały w światowym box office już 3,7 mld dolarów. Możemy podejrzewać, że wyniki uniwersum są znacznie lepsze, ponieważ zabawki z serii sprzedają się niczym ciepłe bułeczki.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper