Szybcy i wściekli 9, Falcon i Zimowy Żołnierz, Old i więcej. Zwiastuny filmów i reklamy z Super Bowl

Filmy/seriale
2640V
Szybcy i wściekli 9, Falcon i Zimowy Żołnierz, Old i więcej. Zwiastuny filmów i reklamy z Super Bowl
Iza Łęcka | 08.02.2021, 07:00

Podczas tegorocznego Super Bowl fani futbolu amerykańskiego z całego świata oglądali efektowne zwycięstwo zespołu Tampa Bay Buccaneers, który prowadzony przez Toma Brady'ego sięgnął po puchar. W przerwie imprezy widzowie zobaczyli serię zwiastunów nadchodzących filmów oraz seriali. Zobaczcie materiały z „Szybcy i Wściekli 9”, „Falcon i Zimowy Żołnierz” czy też innych oczekiwanych produkcji.

Nie sprawdziły się plotki dotyczące prezentacji nowej gry Rockstar w trakcie Super Bowl, jednak zgodnie z zapowiedziami dziennikarzy z Zachodu, na wydarzeniu nie zabrakło interesujących zwiastunów filmów i seriali. W 2021 roku 30 sekundowy spot kosztował 5,5 mln dolarów, ale nie odstraszyło to gigantów branży, by przedstawić nadchodzące produkcje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Marvel przygotował pełny zwiastun „Falcon i Zimowy Żołnierz”, czyli nowego serialu opracowanego dla Disney+ – premiera odbędzie się już w marcu. Korporacja Myszki Miki pokusiła się także o promocję intrygującej animacji „Raya i ostatni smok”.

Universal Pictures wykorzystał sportową imprezę do ujawnienia „Old” – jest to najnowszy, niepokojący thriller M. Night Shyamalana, która przedstawi losy rodziny na tropikalnych wakacjach. Upragniony dzień na plaży kończy się przerażającym odkryciem dotyczącym pięknego miejsca, które w jakiś sposób wpływa na gwałtowne starzenie się bohaterów. Drugim obrazem przedstawionym przez wytwórnię był „Nobody” – film już wcześniej był porównywany do „Johna Wicka”.

Podczas Super Bowl pokazano także zwiastun „Szybcy i Wściekli 9”, „Clarice” (serial przedstawia wydarzenia pół roku po „Milczeniu owiec”) oraz kolejny materiał reklamujący „Książę w Nowym Jorku 2” (w zeszłym tygodniu Amazon przedstawił pełny zwiastun).

Poniżej znajdziecie serię zabawnych spotów, które były prezentowane podczas sportowego święta Stanów Zjednoczonych.

Filmy i seriale promowane w trakcie Super Bowl

Reklamy

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper