Roger Żochowski Roger Żochowski 11.05.2012 09:41
Piątki z PS Vita: dziś aż 32 gry do upolowania!
1719V

Piątki z PS Vita: dziś aż 32 gry do upolowania!

To będzie chyba najlepszy, jak do tej pory, piątek z PlayStation Vita. Dziś do upolowania czekają na Was aż 32 kody, a wszystkie dotyczą pełnych wersji gier. Szczegóły jak zwykle w rozwinięciu.

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 30 Minisów oraz dwie, duże gry. Kody na Minisy będziemy rozdawali co godzinę, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 14:00. Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku dużych gier zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych). Trzeba być więc czujnym, bowiem w dniu dzisiejszym Sackboye będą dwa, a co za tym idzie dwa hasła dnia.

 


30 x Alien Zombie Death (Minis)


W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 30 kodów na grę Alien Zombie Death (Minis). W galaktyce opanowanej przez obcych znajduje się siedem planet wraz z księżycami, co daje łącznie 14 poziomów do pokonania. Każda planeta ma wyjątkowy, futurystyczny wygląd, a co za tym idzie, każdy poziom oferuje własny, niepowtarzalny klimat. Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 14:00.

 

 

Kod na pełną wersję ModNation Racers!


Waszym drugim celem jest jak co tydzień odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry ModNation Racers.

 

 

Kod na pełną wersję Reality Fighters!

 

Dzisiaj wyjątkowo macie jeszcze trzeci cel. Odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "drugie hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry Reality Fighters. Jak zapewne zauważyliście w poprzednich odsłonach Piatków z PS Vita, hasło zawsze powiązane jest z w jakiś sposób z daną produkcją, więc bez problemu odgadniecie jakiej gry tyczy się hasło podane przez jednego z dwóch Szmaciaków. Powodzenia!

Tagi: piątki z ps vita playstation vita Polska scep Sony