Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2021 21:43
Thunder Force
1321V

Thunder Force od Netflix na pierwszym zwiastunie. Melissa McCarthy i Octavia Spencer jako superbohaterki

Netflix zaprezentował kolejną superbohaterską produkcję, która ma zapewnić widzom akcję upiększoną o szczyptę komedii. Melissa McCarthy i Octavia Spencer otrzymały wyjątkowe moce i zaczną walczyć z przestępcami.

„Thunder Force” to najnowsza produkcja platformy Netflix, za którą w roli reżysera i scenarzysty odpowiada Ben Falcone („Superintelligence", „Life of the Party”, „The Boss”, „Tammy”). Twórca postanowił przygotować historię o dwóch superbohaterkach, która została zapowiedziana przez Netflix następującymi słowami:

„W świecie zdominowanym przez superłotrów dwie przyjaciółki z dzieciństwa, z których jedna odkryła sposób na uzyskanie supermocy, muszą wspólnymi siłami ochronić rodzinne miasto”.

Widzowie mogą liczyć na komedię przepełnioną akcją, w której wystąpią Melissa McCarthy, Octavia Spencer, Jason Bateman, Bobby Cannavale, Pom Klementieff, Melissa Leo, Taylor Mosby, Marcella Lowery oraz Melissa Ponzio.

„Thunder Force” będzie dostępny od 9 kwietnia i pozycja powinna w ciekawy sposób rozbudować katalog platformy. Jak widać Netflix stara się w różny sposób podejść do tematu superbohaterów – ostatnio mogliśmy spojrzeć na zapowiedź i pierwsze postacie z „Dziedzictwo Jowisza”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Netflix Thunder Force trailer zwiastun