Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2021 15:47
Dziedzictwo Jowisza Netflix
1914V

Dziedzictwo Jowisza z prezentacją superbohaterów. Netflix przygotowuje fanów na serial

Netflix opublikował kolejne materiały z „Dziedzictwa Jowisza”. Platforma pierwszy raz pokazuje głównych bohaterów i widzowie mogą zobaczyć, jak „ożywa najbardziej przerażający czarny charakter” pierwszego sezonu. Korporacja podkreśla, że sympatycy znajdą na materiałach ukryte szczegóły.

„Dziedzictwo Jowisza” to kolejna próba platformy Netflix, by zaproponować widzom superbohaterskie kino najwyższych lotów. W zeszłym tygodniu zobaczyliśmy pierwszy teaser, a teraz platforma przedstawia, jak postacie komiksów ożywają – na filmie zobaczycie antagonistę pierwszego sezonu.

Netflix zdaje sobie sprawę, że nie każdy jest wiernym fanem tego IP, więc otrzymaliśmy nawet opis poszczególnych postaci:

„Przedstawiamy Hutcha (Ian Quinlan), syna jednego z najgroźniejszych złoczyńców świata, a także Chloe Sampson (Elena Kampouris), córkę największych superbohaterów. Poznajemy Sheldona Sampsona (Josh Duhamel) we wcieleniu z 1929 r. i spotykamy Brandona (Andrew Horton), który jest jego synem. Następnie widzimy postaci z pierwszego pokolenia superbohaterów: Lady Liberty/Grace Sampson (Leslie Bibb), Utopian/Sheldon Sampson (Duhamel) i Brainwave/Walter Sampson (Ben Daniels)”.

Na Twitterze opublikowano również zdjęcia, które pozwalają dokładnie spojrzeć na stroję bohaterów i wierni entuzjaści tego IP mają na przedstawionych materiałach znaleźć szereg interesujących detali.

Szczerze mówiąc nie miałem wcześniej styczności z tym IP, ale właśnie przedstawione materiały sprawiają, że na pewno będę pamiętał o premierze serialu. Niestety, na „Dziedzictwo Jowisza” musimy zaczekać do maja.

Źródło: Informacja prasowa Netflix

Tagi: Dziedzictwo Jowisza Netlfix serial