The Last of Us 3, Uncharted 5 lub Frakcje? Naughty Dog pracuje nad „wieloma fajnymi rzeczami”

News
3346V
The Last of Us 3, Uncharted 5 lub Frakcje? Naughty Dog pracuje nad „wieloma fajnymi rzeczami”
Wojciech Gruszczyk | 03.03.2021, 14:28

Fani Naughty Dog mogą szykować się na wiele ogłoszeń od uznanego studia. Neil Druckmann potwierdził, że jego zespoły pracują nad wieloma nowymi projektami, które zostaną ujawnione w przyszłości.

Naughty Dog w zeszłym roku wrzuciło na rynek The Last of Us 2 i jest to aktualnie najbardziej utytułowana produkcja w historii. Możemy mieć jednak pewność, że nadciągają nowe pozycje od uznanego studia.

Neil Druckmann poprosił graczy o cierpliwość i potwierdził istotny szczegóły – studio pracuje nad „kilkoma fajnymi rzeczami” i deweloperzy nie mogą się doczekać momentu, gdy zaprezentują produkcje szerokiej publice.

Twórca The Last of Us potwierdził, że Naughty Dog ujawni gry „tak szybko, jak to możliwe”. Możemy mieć nadzieję, że jeszcze w tym roku zobaczymy przynajmniej jedną propozycję studia – od dawna pojawiają się plotki dotyczące The Last of Us 2 na PS5 i pozycja powinna zapewnić graczom dostęp do oczekiwanych Frakcji (tryb PVP).

Jaką grę od Naughty Dog chcielibyście zobaczyć w następnej kolejności? Sporo mówiło się o nowym Uncharted, który nie ma być tworzony przez główny zespół studia, więc Neil Druckmann mógłby w tej sytuacji kontynuować prace nad rozwojem The Last of Us.

Źródło: https://gamingbolt.com/naughty-dogs-druckmann-urges-patience-in-waiting-for-studios-next-project

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych