The Last of Us 2 z wersją na PS5. Naughty Dog miało pracować nad aktualizacją

News
4354V
The Last of Us 2 z wersją na PS5. Naughty Dog miało pracować nad aktualizacją
Wojciech Gruszczyk | 27.01.2021, 14:01

The Last of Us 2 może być kolejną produkcją, która otrzyma aktualizację wykorzystującą moc PlayStation 5. Informator jest przekonany, że trwały prace nad nową wersją gry i w pewnym momencie pliki mogą zostać udostępnione przez Sony.

Sony wydało na PlayStation 4 wiele świetnych gier, ale możliwości PlayStation 5 pozwalają znacząco usprawnić rozgrywkę lub zadbać o ładniejszą oprawę. Najlepszym przykładem jest Spider-Man od Insomniac Games, który trafił na PS5 w znacznie lepszej formie.

Już dzisiaj wspominaliśmy, że podobną drogą może podążyć Death Stranding, ale to nie jedyna pozycja, która ma szanse trafić na nową konsolę Japończyków. Navtra otrzymał także wiadomość na temat ulepszenia The Last of Us Part II:

„Wiem, że patch był w przygotowaniu w pewnym momencie, ale nie jestem pewien czy to nadal powstaje lub kiedy [zostało zakończone]. Byłbym zaskoczony, gdyby [gra] jednak nie dostała łatki”

Jak wiadomo The Last of Us 2 wygląda kapitalnie na PlayStation 4, ale zapewne można wykorzystać dodatkowy potencjał platformy, by zadbać o ulepszenia. W przypadku gry Naughty Dog informator nie wspomina o fabularnym dodatku, jednak musimy pamiętać, że deweloperzy jeszcze przed premierą gry wspominali o pracach nad Frakcjami – jednak od dawna nie słyszeliśmy o sieciowym trybie z TLOU2.

Źródło: https://www.psu.com/news/rumor-the-last-of-us-part-2-ps5-patch-was-in-the-works-but-no-word-if-its-still-coming/

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper