Iza Łęcka Iza Łęcka 02.03.2021 13:50
Wiedźmin 3 usunięty z xbox game pass
3310V

Wiedźmin 3 zniknie z Xbox Game Pass. Jakie gry wypadną z usługi w najbliższym czasie?

Wielkimi krokami zbliża się ogłoszenie nowych tytułów zmierzających do abonamentu Microsoftu, tymczasem na graczy czeka niemała niespodzianka. Jak się okazuje, produkcja CD Projekt RED już niedługo wypadnie z biblioteki Xbox Game Pass.

Początek miesiąca to czas, kiedy dochodzi do licznych zmian w usługach przeznaczonych dla widzów i graczy. Użytkownicy PS Plus mogą już pobierać gry w ramach marcowej oferty, tymczasem subskrybenci Xbox Game Pass muszą przygotować się na kolejne przetasowania. Wiemy już, że pod koniec marca Narita Boy zostanie dodane do abonamentu, a pozycje takie jak chociażby DiRT 5, Code Vein czy Elite Dangerous są dostępne od końcówki lutego.

Microsoft zaktualizował zakładkę Leaving Soon w aplikacji Xbox Game Pass, dzięki czemu poznaliśmy gry, jakie wkrótce wypadną z usługi. Sporym zaskoczeniem jest fakt, że Wiedźmin 3: Dziki Gon już niedługo zostanie usunięty z katalogu. Jak dotąd nie wskazane zostały konkretne terminy, jednak najbliższe wiadomości Amerykanów powinny potwierdzić tę nowinę.

Xbox Game Pass – gry, które zostaną usunięte:

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Bloodstained: Ritual of the Night
  • Kona
  • Alvastia Chronicles
  • Astrologaster

Przygoda Geralta wzmocniła abonament pod koniec 2019 roku. Trzeba przyznać, że w obliczu debiutu serialu Netflixa i prac nad kolejnymi obrazami rozwijającymi uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, tytuł CD Projekt RED cieszy się nadal sporym zainteresowaniem odbiorców i często ląduje w kolejnych promocjach. Przypomnijmy, że gracze korzystający z Xbox Game Pass Ultimate mogą szykować się do sprawdzenia pozycji Electronic Arts, między innymi Star Wars Squadrons.

Źródło: https://www.vg247.com/2021/03/02/the-witcher-3-bloodstained-leaving-xbox-game-pass/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon Xbox XBOX GAME PASS