Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2021 18:58
Xbox Game Pass - Narita Boy
2819V

Xbox Game Pass z kolejną premierową produkcją. Narita Boy zmierza do usługi

Już w tym tygodniu poznamy nowe gry z abonamentu Xbox Game Pass, ale jeszcze przed stosownym ogłoszeniem Microsoftu, możemy potwierdzić pierwszą produkcję, której premiera odbędzie się w abonamencie. Narita Boy trafi do wszystkich klientów XGP.

Narita Boy powstaje od kilku lat i przez wielu graczy produkcja jest uważana za jedną z małych perełek 2021 roku. Tytuł to dwuwymiarowa gra action-adventure, której deweloperzy w mocny sposób inspirowali się popkulturą lat 80., zwłaszcza filmem „Tron”.

Team17 zajmuje się wydaniem gry i już 30 marca odbędzie się premiera na PlayStation 4 (PS5 dzięki wstecznej kompatybilności), Xboksie One (XSX|S dzięki wstecznej), Nintendo Switchu oraz PC. Jeśli jednak należycie do grona subskrybentów usługi Xbox Game Pass, to otrzymacie dostęp do gry – pozycja zadebiutuje w abonamencie na Xboksach i PC.

Jeśli więc czekaliście na Narita Boy i jesteście jednym z klientów Microsoftu, to możecie mieć pewność, że pod koniec miesiąca zapoznacie się z historią w ramach oferty Amerykanów. Będzie to na pewno ciekawe uzupełnienie katalogu.

Microsoft powinien wkrótce ujawnić pierwszą partię propozycji z Xbox Game Pass na marzec. W niedalekiej przyszłości do biblioteki trafią kolejne gry Electronic Arts.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Narita Boy Studio Koba Team17 xbox game pass