Black Desert obchodzi 2 rocznicę premiery na konsolach. Wielkie plany rozwoju w 2021 roku

News
749V
Black Desert obchodzi 2 rocznicę premiery na konsolach. Wielkie plany rozwoju w 2021 roku
Bartosz Dawidowski | 03.03.2021, 11:04

Koreańskie studio Pearl Abyss tworzy aktualnie tytuł, który śmiało można nazywać "next-genowym" ze względu na piękną grafikę. Zespół Pearl Abyss nie zapomina jednak również o Black Desert.

Zespół Pearl Abyss postanowił przypomnieć nam o drugiej rocznicy wydania Black Deset na konsolach. Dokładnie gra wskoczyła na Xbox One 4 marca 2019 r. Trochę później, bo 22 sierpnia 2019 roku, tytuł został udostępniony na PS4.

W nowym materiale wideo nie zabrakło głównego game designera Black Desert, czyli Jeseoka Janga. Twórca podziękował fanom za nieustanne wsparcie i przy okazji zapowiedział nadciągającą zawartość w 20210 roku. Przede wszystkim deweloperzy chcą zrównać pod względem zawartości konsolowe wydanie Black Desert z wersją pecetową. W najbliższych miesiącach czekać będzie na posiadaczy XOne i PS4 wiele nowości - m.in. nowe klasy postaci. Największą nowością będzie jednak świeży region, zwany Star's End, znajdujący się na północny-zachód od Calpheon. To jednak tylko początek świeżych motywów w 2021 roku - szzystkie szczegóły czekają na was w poniższym filmiku.

Przy okazji sprawdźcie pierwszy gameplay z Crimson Desert, zachwycającego grafiką nowego RPG-a koreańskiego studia Pearl Abyss, w którym motywy singleplayer mają o wiele większe znaczenie, niż w Black Desert.

Źródło: własne

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper