Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.03.2021 20:35
re village
1274V

Resident Evil Village opowie wciskającą w fotel historię Ethana Wintersa. Gra mogła mieć kamerę TPP

Dyrektor Resident Evil Village wypowiedział się na temat tego, co będzie czekać Ethana Wintersa w jego nadchodzącej podróży.

Pewien czas temu Capcom zdradził już podstawowy zarys fabuły Resident Evil Village. Jednakże temat ten postanowił poruszyć ponownie dyrektor tytułu, Morimasa Sato, który opowiedział co nieco o Ethanie Wintersie, głównym bohaterze Resident Evil VII: Biohazard.


Uwaga na spoilery z RE7.


Po uratowaniu swojej żony, Ethan Winters próbuje się ustatkować - zamieszkuje w pewnej wiosce, w której wychowuje swoją córeczkę o imieniu Rosemary. Niespodziewanie zostaje ona uprowadzona (?) przez nie kogo innego, jak znanemu każdemu fanowi serii Chrisa Redfielda. Bohater poprzedniego Residenta rusza za nim w pogoń, a deweloper z Capcomu uważa, że będzie to niesamowita historia, którą trzeba przeżyć samodzielnie. Będzie ona pełna niespodzianek.

W najnowszym magazynie EDGE pojawił się także dopisek, że deweloperzy opracowujący Resident Evil Village chcieli, aby Capcom pozwolił im opracowywać tytuł jako grę z perspektywy trzeciej osoby. Niestety, albo i stety dla pewnej grupy graczy, Morimasa Sato zadecydował, że ósma część marki będzie oferowała jedynie widok FPP.

Przypomnijmy, że Resident Evil Village nie będzie posiadał polskiej lokalizacji.

Źródło: https://wccftech.com/re-village-director-the-biggest-surprise-you-could-possibly-imagine-awaits-ethan-winters/

Tagi: Capcom RE7 Resident Evil Village