Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.03.2021 18:58
Cold War
2848V

Call of Duty Black Ops Cold War vs. Modern Warfare - porównawczy screen pokazuje przewagę nowego CoD-a

Jeden z fanów Call of Duty przygotował zestawienie, które pokazuje jak bardzo zmienił się silnik graficzny w dwóch ostatnich odsłonach marki.

Już od kilku dni posiadacze najnowszego CoD-a mogą brać udział w wydarzeniu Outbreak, które wprowadza tryby skupiające się na eliminacji wygłodniałych zombie. W międzyczasie zagorzali fani Call of Duty: Warzone, działającego na silniku Call of Duty: Modern Warfare, postanowili przygotować ciekawe porównanie.

Silnik graficzny użyty do stworzenia Call of Duty: Black Ops - Cold War został porównany z wersją, którą użyto w przypadku odsłony z 2019 roku. Użytkownik kryjący się pod pseudonimem spideyjiri pokazał, jak bardzo Treyarch zadbał o uaktualnienie oprogramowania.

To, co najbardziej rzuca się w oczy, to różnica w ostrości modelu jednej z operatorek. W przypadku Warzone'a wszystko wydaje się mniej szczegółowe i można wręcz odnieść wrażenie, że kolory są "zbyt mocne". Z kolei w Cold War model jest bardziej przejrzysty, wyraźniejszy, a kolory nie rzucają się aż tak w oczy. Nawet bohaterka jest z tego powodu bardziej uśmiechnięta.

The difference between the CW and MW engines is massive! from r/CODWarzone

Źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-modern-warfare-black-ops-cold-war-screenshot-comparison/

Tagi: activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software