Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.12.2020 12:50
Battlefield 6
1484V

Battlefield 6 może przedstawić fikcyjny konflikt pomiędzy NATO a Rosją

W sieci pojawiły się doniesienia, jakoby Battlefield 6 miał opowiedzieć historię o fikcyjnej trzeciej wojnie światowej.

O nowym Battlefieldzie można było usłyszeć już cztery miesiące temu, kiedy to jeden z insiderów oznajmił, że nadchodząca strzelanka zapewni wojnę na ogromną skalę - EA Dice, czyli twórcy, podobno projektują mapy przystosowane pod nawet 128 graczy. Według przecieków - Battlefield 6 zostanie zapowiedziany wiosną nadchodzącego roku, a jego debiut odbędzie się pod koniec 2021 roku.

Najnowsze plotki, do których trzeba podejść oczywiście ze sporym dystansem - sugerują, że nowa odsłona popularnej marki przedstawi fikcyjny konflikt (trzecią wojnę światową) pomiędzy siłami NATO (USA, Wielka Brytania, Francja, czy również Polska) a Rosją.

Co więcej, podano, iż BF6 - w przeciwieństwie do najnowszych odsłon części Call of Duty - przedstawi historię za pomocą opowieści wojennych stricte skupiających się na opowiedzeniu pewnej akcji z perspektywy innego żołnierza/szpiega. Jeden z rozdziałów ma skupić się na amerykańskich siłach specjalnych odpierających na przedmieściach ataki Rosjan, a z kolei inny rozdział przedstawi brytyjskiego szpiega próbującego zinfiltrować siły na Europie Wschodniej.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na zapowiedź Battlefielda 6, który ma być najambitniejszym tytułem EA.

 

Źródło: https://gamerant.com/battlefield-6-setting-rumors-world-war-3/

Tagi: battlefield 6 Battlefield V BF 6 DICE Electronic Arts