Yakuza: Like a Dragon z problemami. Upgrade z PS4 do PS5 nie działa u niektórych użytkowników

Gry
766V
Yakuza: Like a Dragon z problemami. Upgrade z PS4 do PS5 nie działa u niektórych użytkowników
Mateusz Wróbel | 02.03.2021, 16:08

Yakuza: Like a Dragon trafiło na PS5 z problemami. Posiadacze cyfrowej wersji gry na PS4 nie mogą otrzymać darmowej, next-genowej aktualizacji.

Dzisiaj miejsce miała premiera Yakuza: Like a Dragon na PS5 - najnowszej odsłony serii, nad którą pieczę sprawuje wydawca SEGA. Produkcja zebrała bardzo wysokie noty i początkowo była dostępna jedynie na Xboksie i poprzedniej generacji konsol i dopiero teraz pojawiła się na next-genie Sony.

Debiut na PS5 nie obył się bez problemów, ponieważ posiadacze tejże konsoli mają problemy z aktualizacją gry do nowszej wersji - pod warunkiem, że posiadają już produkcję na PS4. Zakupione pewien czas temu Yakuza: Like a Dragon - w przypadku wersji cyfrowej - prosi o zakup gry od nowa. Sytuacja ta nie występuje w sklepie PS Store w przypadku osób posiadających tytuł SEGI na płytce.

Niebawem powinna pojawić się szybka aktualizacja, która ów problem wyeliminuje. Jeśli więc jesteście posiadaczami Like a Dragon na PS4 w wersji cyfrowej, i macie zamiar zagrać w nią na PS5, nie martwcie się komunikatem proszącym o zakup gry od nowa - niebawem powinien on zniknąć, a Wy będziecie mogli cieszyć się next-genowym wydaniem w pełni za darmo.

 

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/03/ps5_players_unable_to_upgrade_yakuza_like_a_dragon_for_free

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper