Iza Łęcka Iza Łęcka 02.03.2021 11:57
Final Fantasy VII Remake PS Plus
2618V

PS Plus na marzec już dostępne. Pobierajcie znakomite gry na PS4 i PS5

Sony zaprasza subskrybentów PS Plus do pobierania marcowej oferty, w której dla wielu graczy najważniejszym tytułem będzie Final Fantasy VII Remake. Produkcja Square Enix zadebiutowała w zeszłym roku, zgarniając bardzo dobre noty i wiele pochwał.

Marcowy PS Plus zaskoczył wielu graczy, gdyż Japończycy zaoferowali po raz kolejny rozbudowaną i różnorodną listę, w której na wyróżnienie zasługuje chociażby jedna z najlepszych gier minionego roku. Remake Square Enix wciąż cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem sympatyków uniwersum, szczególnie w obliczu ostatnich doniesień studia. Użytkownicy posiadający abonament PlayStation Plus mogą już pobierać 5 pozycji.

Gry znajdziecie klikając w poniższe odnośniki lub w aplikacji mobilnej:

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że Final Fantasy VII Remake jest dostępny wyłącznie na PS4 i nie może zostać ulepszony do edycji z PlayStation 5. W zeszłym tygodniu zapowiedziano wydanie na nową konsolę Sony, ale produkcja w ramach PS Plus nie otrzyma opcji aktualizacji.

W zestawieniu znalazła się jedna premierowa propozycja – kilka godzin wcześniej prezentowaliśmy pierwsze oceny Maquette. Tytuł Graceful Decay nie jest najmocniejszą logiczną produkcją dostępną na sprzęcie Sony, choć fani gatunku najpewniej ją wypróbują.

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/subscriptions

Tagi: Final Fantasy VII Remake PlayStation Plus PS Plus ps4 ps5 Sony