Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.03.2021 12:57
Black Legend na zwiastunie zdradzającym datę premiery. Pierwsza turowa gra taktyczna dla PS5 i XSX
754V

Black Legend na zwiastunie zdradzającym datę premiery. Pierwsza turowa gra taktyczna dla PS5 i XSX

Black Legend od początku reklamowane było, jako pierwsza turowa gra taktyczna, tworzona z myślą o PS5 i XSX. Już niedługo przekonamy się, co z tego wyszło.

Black Legend jest już gotowe do uderzenia na rynek. Autorzy tej turowej produkcji zapowiedzieli właśnie termin jej wydania na PS5, XSX, XOne, PS4, Switch i PC. Do premiery Black Legend dojdzie już 25 marca 2021 r.

Ogłoszeniu daty premiery gry towarzyszy nowy zwiastun. Deweloperzy obiecują, że system walki w Black Legend jest wyjątkowo bogaty, oferując zaawansowany system alchemii i 15 różnych profesji dla zawodników z prowadzonej drużyny. Gorzej wygląda niestety sytuacja z oprawą wizualną. Pomimo tego, że Black Legend promowane było od samego początku, jako tytuł zmierzający na PS5 i XSX widać już, że było w tym marketingu sporo przesady. Tytuł wygląda dosyć anachronicznie pod względem graficznym. Miejmy nadzieję, że głęboki gameplay i bogata, mroczna fabuła opowiadająca o walkach w wielkim, przeklętym mieście, zrekompensują pewne niedoróbki wizualne.

W tym miejscu znajdziecie poprzednie materiały promocyjne z Black Legend.


Tagi: Black Legend ps5 taktyczne XSX