Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2021 14:58
Diablo 2 Resurrected
1266V

Diablo 2 Resurrected może wykorzystać możliwości DualSense. Twórcy zapewnią świetną rozgrywkę na konsolach

Vicarious Visions to kolejne studio, które chce w odpowiedni sposób wykorzystać możliwości kontrolera DualSense. Twórcy Diablo 2 Resurrected nie zapomną o unikalnych funkcjach PlayStation 5.

Na BlizzConline zobaczyliśmy Diablo 2 Resurrected i według udostępnionych informacji – gra Vicarious Visions ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Pierwsze porównania pokazały świetną pracę wykonaną przez deweloperów, a teraz możemy potwierdzić, że studio nie zapomniało również o ciekawych opcjach dla posiadaczy PlayStation 5.

„Wciąż pracujemy nad tym, jak chcemy wykorzystać [DualSense], ale haptyczne wibracje w kontrolerze są naprawdę ekscytującą rzeczą i dlatego chcemy się upewnić, że o to zadbamy.”

Deweloperzy potwierdzili również interesujące możliwości związane z przyciskami – na konsolach nie możemy za pomocą myszki zadecydować, w którym miejscu ma teleportować się czarodziejka i z tego powodu pojawi się jedna, domyślna odległość rzucania czaru.

Studio pamięta o każdej platformie, więc po kliknięciu oraz przytrzymaniu przycisku na padzie pojawi się kursor, który pozwoli nam zadecydować, w jaki sposób chcemy wykorzystać umiejętność. Nie jest to raczej nic nowego, ale dobrze, że autorzy pamiętają, by w należyty sposób zadbać o możliwości każdej platformy.

Źródło: https://www.psu.com/news/diablo-2-resurrected-will-utilise-the-ps5-dualsenses-unique-features/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 2 Diablo 2 Resurrected DIablo II