Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2021 01:10
Diablo 2 Stary i Nowy
5731V

Diablo 2 Resurrected na konkretnym porównaniu. Pokaz scen, postaci, bossów, walki i potworów

Diablo 2 Resurrected nadciąga, więc możemy sprawdzić bardzo dokładne porównanie gry z oryginałem. Na filmie zobaczycie zestawione sceny z tymi samymi wojownikami, bossami oraz różnymi demonami. Materiał świetnie prezentuje pracę wykonaną przez Vicarious Visions.

Vicarious Visions opracowuje Diablo 2 Resurrected i produkcja jeszcze w tym roku trafi na szereg urządzeń. Wcześniej poznaliśmy sporo konkretów dotyczących gry, a nawet mogliśmy spojrzeć na pierwsze porównania, ale najnowszy materiał pokazuje, jak ogromną pracę wykonują deweloperzy.

Na filmie zobaczycie bezpośrednie sceny – autorzy odwiedzili te same lokacje, które prezentował Blizzard na BlizzConline, wykorzystują znane moce i walczą z tymi samymi przeciwnikami. Na filmie zobaczycie nawet zestawienie klasycznego wyboru postaci z odświeżonym „ogniskiem”.

Od premiery Diablo 2 minęło sporo czasu, ale musimy pamiętać, że Diablo 2 Resurrected ma zaoferować graczom odświeżenie oprawy oraz zaproponować kilka udogodnień, ale deweloperzy nie zmienią podstaw. To właśnie z tego powodu ponownie spotkamy znanych rywali, zmierzymy się z między innymi Mefisto i podczas rozgrywki mamy poczuć znany gameplay.

W niedalekiej przyszłości powinny odbyć się testy Diablo 2 Resurrected, po których będziemy mogli odpowiedzieć na pytanie, czy tym razem Blizzard nie zawiedzie fanów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 2 Diablo 2 Resurrected DIablo II