Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.02.2021 15:14
NieR Replicant ver.1.22474487139… angielska wersja
403V

NieR Replicant. Ujawniono angielskich aktorów głosowych remastera

Nie od dziś wiadomo, że japońskie gry zawsze sprzedają się na Zachodzie lepiej, kiedy mają do wyboru oryginalne japońskie głosy aktorów i alternatywę w postaci ich angielskich zamienników. Square Enix postanowiło przedstawić nam właśnie tę drugą plejadę gwiazd.

NieR Replicant ver.1.22474487139… zadebiutuje na rynku już za niespełna 2 miesiące, a ekipa Square Enix już dziś kusi nas powracającymi oraz nowymi aktorami głosowymi, którzy wcielą się w najważniejszych bohaterów. Ci z Was, którzy mieli przyjemność zanurzyć się w NieRze na PlayStation 3 być może rozpoznają głosy Liama O'Briena czy Laury Bailey. 

W dorosłego protagonistę wcieli się zaś Ray Chase, czyli jegomość znany miłośnikom japońskich RPG-ów z Final Fantasy XV, gdzie grał Noctisa. Młodszego protagonistę ożywi zaś Zach Aguilar grający Jaya w Final Fantasy VII Remake. Reszta aktorów też jest godna zaufania i podziwu, albowiem to sami branżowi weterani.

  • Ray Chase – Adult Protagonist
  • Zach Aguilar – Young Protagonist
  • Liam O’Brien – Grimoire Weiss
  • Laura Bailey – Kainé
  • Julie Ann Taylor – Emil
  • Eden Riegel – Devola/Popola

Poniżej możecie zobaczyć jak każdy z nich opowiada o swojej pracy przy nadchodzącym remasterze. Przy okazji możecie spojrzeć jak odświeżona wersja sprawdza się w porównaniu z oryginałem.

Tagi: NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic