Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2021 16:49
NieR Replicant - zwiastun i porównanie
1206V

NieR Replicant na ciekawym porównaniu. Square Enix zaprezentował znany zwiastun w nowej formie

Squar Enix opublikowało nowy zwiastun NieR Replicant, ale okazuje się, że identyczny materiał przygotowano w przypadku oryginalnego wydania. Gracze szybko połączyli filmy i możemy teraz sprawdzić, jak wielkie zmiany przeszła produkcja Japończyków.

Premiera odświeżonego NieR Replicant ver.1.22474487139… zbliża się wielkimi krokami, więc Square Enix coraz chętnie przedstawia nowe materiały z gry. Ostatnio mogliśmy spojrzeć na dłuższy fragment rozgrywki, a teraz zaprezentowano kolejny zwiastun.

Materiał Japończyków jest ciekawy, ponieważ identycznymi scenami promowano NieR Replicant w wersji na PlayStation 3. Wystarczyła chwila, by połączyć oba trailery i możemy teraz sprawdzić, jak twórcy poradzili sobie z poszczególnymi scenami, postaciami czy też przeciwnikami.

Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, ponieważ deweloperzy pokazują mnóstwo znanych ujęć, które jednak prezentują teraz zupełnie nowy poziom. Trzeba przyznać, że NieR Replicant wygląda znacznie lepiej, więc wielu fanów serii może szykować się na sporo atrakcji.

W ostatnich dniach poznaliśmy także ostateczne wymagania sprzętowe NieR Replicant – tytuł nie wymęczy naszych komputerów i raczej każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z odświeżonym tytułem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cavia NieR Replicant NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic