Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.02.2021 09:30
Podsumowanie Xbox
433V

Podsumowanie tygodnia od Xboksa. Wideo przypomina najważniejsze wydarzenia minionych dni

Jak co tydzień, tak również teraz, ekipa z Xbox Wire przygotowała podsumowanie najważniejszych wydarzeń z gamingowej gałęzi Microsoftu, jakie miały miejsce w minionym tygodniu. 

W świecie Xboksa wciąż dzieje się niemało. Choć fani wciąż czekają na konferencję (PlayStation oraz Nintendo pokazały już swoje plany na najbliższe miesiące), to wiele wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości ta wreszcie może mieć miejsce. Nawet jeśli jednak nie dostajemy oficjalnego pokazu, to cały czas zasypywani jesteśmy kolejnymi informacjami o grach, nowościach w Game Passie oraz akcesoriach. 

Ekipa z Xboksa, jak ma to miejsce w zwyczaju, przedstawiła nam podsumowanie najważniejszych wydarzeń z minionego tygodnia pod postacią kilkunastominutowego wideo. Możemy dzięki niemu zapoznać się z tym, co mogło nas pominąć w ubiegłych kilku dniach - a zdecydowanie warto nadrobić. Zwłaszcza jeśli interesują Was aktualizacje gier, najgłośniejsze premiery oraz nowe wersje demonstracyjne. 

Tym razem skupiono się na Outriders, które możemy testować (nasze wrażenia w tym miejscu), ogłoszeniu odświeżonego Tony Hawk's Pro Skater 1+2, który ukaże się na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X i S, a także wielu aktualizacjach. Zresztą, nie ma sensu przesadnie się rozwodzić! Rzućcie okiem na sam materiał, albowiem to skondensowana dawka wielu informacji

Źródło: Youtube.com

Tagi: microsoft podsumowanie Xbox XSS XSX