Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.02.2021 08:30
Panzer Dragoon II Zwei Remake oficjalnie
748V

Panzer Dragoon 2 Zwei: Remake potwierdzony. Gra zadebiutuje pod koniec 2021 roku

Są tu fani sequela Panzer Dragoon, który debiutował prawie dwadzieścia pięć lat temu? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość - jeszcze w tym roku ma pojawić się gruntowne odświeżenie! 

Gdy w 2019 roku ogłoszono, że kultowa gra SEGI w odświeżonym wydany, Panzer Dragoon (2020), trafi na konsole oraz PC, gracze byli zachwyceni. Ciężko się temu dziwić - wiele osób pamięta jeszcze pierwowzór, więc bez wątpienia była to bardzo przyjemna wycieczka do dawnych lat. Zresztą, już sam zwiastun mógł wzbudzić u lwiej części fanów ukłucia nostalgii

Jeśli jesteście w tej grupie, to bez wątpienia ucieszy Was fakt, że są plany wypuszczenia odświeżonej wersji sequela! Panzer Dragoon 2 Zwei: Remake miałby zadebiutować jeszcze pod koniec tego roku. Potwierdzają się tym samym plotki, które pojawiały się jeszcze przed zapowiedzią pierwszej odsłony, traktujące o chęci stworzenia remake'ów dwóch odsłon, a nie jednej. 

Informacja ukazała się za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze, jako odpowiedź na pytanie jednego z fanów. Kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery? Ciężko powiedzieć, ale chyba możemy zgodzić się w jednym - podawanie dokładnego dnia debiutu nie jest najlepszym pomysłem w obecnych czasach. Przekładanie i kolejne obsuwy są codziennością. 

Źródło: https://gamerant.com/panzer-dragoon-2-zwei-remake/

Tagi: Forever Entertainment MegaPixel Studio Panzer Dragoon (2020) Panzer Dragoon II Zwei Sega Team Andromeda