Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.02.2021 08:30
Halo Infinite nowe informacje
1038V

Halo Infinite z nowymi szczegółami. Twórcy zapowiadają sporo sandboksowych elementów i kooperację

Twórcy z 343 Industries kolejny raz postanowili zdradzić nam nieco nowości z bardzo mocno wyczekiwanej, najnowszej odsłony popularnej serii Halo.

Halo Infinite to jedna z tych pozycji, wokół których w ostatnich miesiącach jest stosunkowo głośno. Gra ma zadebiutować jesienią 2021 roku i przynieść projekt takiej jakości, jakiej oczekują fani - co nie będzie łatwym zadaniem. Ekipa z 343 Industries postawiła na systematyczne usprawnienie produkcji, dokumentując cały proces w cotygodniowych raportach dla społeczności.

W najnowszym wpisie możemy przeczytać wypowiedzi Justina Dingesa oraz Troya Mashburna, którzy rozwodzili się na temat różnych aspektów produkcji. Przede wszystkim wzięli na tapet temat związany z otwartością świata oraz samych doświadczeń, a także to, jak duże znaczenie w Halo Infinite ma mieć kooperacja. Wygląda na to, że może być naprawdę ciekawie. Świetnie ujął to Dinges:

Kampania polega na opowiadaniu kolejnego wspaniałego rozdziału historii Master Chief, a gra w trybie współpracy pozwoli poznać tę historię razem ze znajomymi. Wspaniałą rzeczą w sandboksach jest to, że nie ma odpowiedniego sposobu na użycie określonego przedmiotu lub funkcji. Nie mogę się doczekać, kiedy gracze w trybie współpracy wpadną na szalone pomysły i kombinacje, o których nawet nie myśleliśmy.

Na temat otwartości kilka zdań dorzucił również Troy Mashburn, który podkreślił jej zalety oraz możliwości, jakie zaoferuje graczom:

Jak wspomniano powyżej, Halo Infinite będzie oferować jedne z najbardziej otwartych rozgrywek w historii serii z ogromną liczbą składników do wykorzystania. Tak więc, jeśli do tego wszystkiego dołożymy możliwość grania w kooperacji, możliwości mogą się mnożyć!

Jak zapatrujecie się na słowa twórców? Oczywiście warto podejść do nich z odpowiednim dystansem, albowiem nie jest żadną tajemnicą, że z ich ust przeważnie będą płynąć same pochwały. Osobiście czuję się jednak zaintrygowany, jeśli rzeczywiście dostaniemy największą otwartość w historii serii.

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-infinite-to-offer-some-of-the-most-open-ended-play-experiences-in-series-history

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft