Iza Łęcka Iza Łęcka 26.01.2021 08:12
Halo Infinite
898V

Halo Infinite będzie systematycznie prezentowane. Twórcy zaoferują comiesięczne aktualizacje

Halo Infinite wychodzi z cienia: fani mogą oczekiwać systematycznie publikowanych nowych materiałów z produkcji. Twórcy będą ujawniać kolejne elementy tytułu, przybliżając graczy do wielkiej premiery.

Pierwotnie nowa produkcja 343 Industries miała zadebiutować wspólnie z Xboksami Series X|S, jednak podjęto trudną decyzję o przesunięciu premiery i dopracowaniu gry.  Obecnie nad pozycją czuwa Joseph Staten, który pracował nad oryginalną trylogią. Wiemy, że deweloperzy celują w jesienny termin premiery najnowszej gry z serii Halo. 

Po grudniowych nowinach o stanie prac o wyczekiwanej grze nie usłyszeliśmy zbyt dużo, co powoli niepokoiło entuzjastów uniwersum. Jak się jednak okazuje, 343 Industries planuje regularny kontakt z graczami - jeden z pracowników studia zapowiedział, że przynajmniej raz w miesiącu prezentowane będą najświeższe aktualizacje o Halo Infinite, a pierwszej z nich, nowego epizodu Inside Infinite, możemy spodziewać się już w tym tygodniu. Pragnąc nieco uspokoić oczekiwania, deweloper zapowiedział, że nie będzie mowy o dacie premiery i innych wielkich ogłoszeniach.

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku zespół potwierdził opracowanie nowej przygody Master Chiefa również na Xboksa One, co niekoniecznie pokrywało się z prośbami fanów IP. Z niecierpliwością czekamy na szereg nowych informacji o stanie strzelanki.

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-infinite-developer-aims-to-give-monthly-high-level-updates

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft