Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2021 21:39
GTA 5 na pierwszych ujęciach z PS5
12419V

GTA 5 na pierwszych ujęciach z PS5? Sprawdźcie porównanie z PS4

Rockstar wciąż nie zdecydowało się na większą prezentację GTA 5, ale w najnowszym zwiastunie PlayStation 5 pojawiły się rzekome ujęcia z cenionej produkcji w nowej wersji. W rezultacie możemy sprawdzić, jak wygląda tytuł, który już wkrótce pojawi się na kolejnej generacji konsol.

W zeszłym roku na jednej z imprez Sony zapowiedziano „GTA 5 na nową generację”. Według niektórych plotek, prezentacja gry powinna odbyć się na ostatnim State of Play, jednak wciąż nie otrzymaliśmy szczegółowego pokazu produkcji, który pozwoliłby graczom przygotować się na nowe Grand Theft Auto 5.

Jak się jednak okazuje, najnowszy zwiastun PlayStation oferuje podobno pierwsze spojrzenie na GTA 5 w wersji na PS5. Nie możemy tutaj mówić o szczegółowym filmie, jednak już teraz mamy szansę zerknąć na pierwsze ujęcia – jest to wstępna prezentacja najnowszego wydania.

Łatwo możecie tutaj dostrzec różnice, ale podejrzewam, że to dopiero początek, ponieważ Rockstar powinno zaskoczyć graczy oferując trzeci raz ten sam tytuł. Jak wiadomo GTA 5 trafiło już na PlayStation 3 i Xboksa 360, następnie na PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w 2021 roku ma odbyć się premiera na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. W międzyczasie pozycja wylądowała na komputerach osobistych.

Zamierzacie sprawdzić GTA 5 na PlayStation 5 lub Xboksach Series X|S?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North