GTA 5 na pierwszych ujęciach z PS5? Sprawdźcie porównanie z PS4

Gry
13450V
GTA 5 na pierwszych ujęciach z PS5? Sprawdźcie porównanie z PS4
Wojciech Gruszczyk | 26.02.2021, 21:39

Rockstar wciąż nie zdecydowało się na większą prezentację GTA 5, ale w najnowszym zwiastunie PlayStation 5 pojawiły się rzekome ujęcia z cenionej produkcji w nowej wersji. W rezultacie możemy sprawdzić, jak wygląda tytuł, który już wkrótce pojawi się na kolejnej generacji konsol.

W zeszłym roku na jednej z imprez Sony zapowiedziano „GTA 5 na nową generację”. Według niektórych plotek, prezentacja gry powinna odbyć się na ostatnim State of Play, jednak wciąż nie otrzymaliśmy szczegółowego pokazu produkcji, który pozwoliłby graczom przygotować się na nowe Grand Theft Auto 5.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się jednak okazuje, najnowszy zwiastun PlayStation oferuje podobno pierwsze spojrzenie na GTA 5 w wersji na PS5. Nie możemy tutaj mówić o szczegółowym filmie, jednak już teraz mamy szansę zerknąć na pierwsze ujęcia – jest to wstępna prezentacja najnowszego wydania.

Łatwo możecie tutaj dostrzec różnice, ale podejrzewam, że to dopiero początek, ponieważ Rockstar powinno zaskoczyć graczy oferując trzeci raz ten sam tytuł. Jak wiadomo GTA 5 trafiło już na PlayStation 3 i Xboksa 360, następnie na PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w 2021 roku ma odbyć się premiera na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. W międzyczasie pozycja wylądowała na komputerach osobistych.

Zamierzacie sprawdzić GTA 5 na PlayStation 5 lub Xboksach Series X|S?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper