Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2021 16:52
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered
1996V

Need for Speed Hot Pursuit Remastered ulepszony i rozbudowany. Gra w lepszej jakości na konsolach

Najnowsza aktualizacja do Need for Speed Hot Pursuit Remastered powinna zainteresować konsolowców, ponieważ produkcja będzie działać i wyglądać lepiej na niemal wszystkich urządzeniach. Twórcy zadbali także o edytor winyli.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered zadebiutowało pod koniec zeszłego roku na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchu oraz PC, ale twórcy z Stellar Entertainment najwidoczniej nie zakończyli prac nad tytułem. Electronic Arts przedstawiło nową aktualizację, która powinna zainteresować wielu graczy.

Wczoraj na serwerach Sony i Microsoftu została opublikowana nowa aktualizacja do Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, dzięki której deweloperzy wykorzystali potencjał PlayStation 5, Xboksów Series X, PlayStation 4 Pro i Xboksów One. Gra na najmocniejszych konsolach zadziała w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

„Jeśli grasz na PlayStation®5 lub Xbox Series X, mamy dla ciebie dodatkowe, świetnie wyglądające wieści: pobranie tej aktualizacji poprawi rozdzielczość i wydajność do 4K i 60 klatek na sekundę. Również osoby grające na PlayStation®4 Pro i Xbox One X zauważą poprawę grafiki dzięki rozdzielczości 4K i co najmniej 50 klatkom na sekundę.”

To jednak nie koniec nowości, ponieważ w Need for Speed: Hot Pursuit Remastered dodano również edytor winyli, który nie był dostępny w oryginalnej wersji gry, ale teraz gracze mogą tworzyć złożone, niestandardowe projekty graficzne dla każdego z samochodów.

Tak prezentują się szczegóły:

  • Tworzone przez graczy winyle są tylko do użytku własnego – nie można się nimi dzielić
  • Niestandardowe winyle są widoczne w wyścigach w sieci, w tym w systemie Cross-Play
  • Limit dla każdego winylu to 300 kalkomanii lub 100 MB – w zależności od tego, co zostanie osiągnięte najpierw.
  • Na ekranie końcowym wyścigu wieloosobowego można zgłosić niestosowny winyl.

Stellar Entertainment zajęło się również usunięciem błędów, więc możemy założyć, że produkcja będzie działać lepiej. Sprawdźcie naszą recenzję gry.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/need-for-speed/need-for-speed-hot-pursuit-remastered/news/february-25-update

Tagi: Electronic Arts Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Stellar Entertainment