Pokemony nadciągają. Oglądajcie z nami prezentację The Pokemon Company

Gry
821V
Pokemony nadciągają. Oglądajcie z nami prezentację The Pokemon Company
Wojciech Gruszczyk | 26.02.2021, 15:27

Pokemon Diamond/Pearl Remake i produkcja otwierająca nowy rozdział w całym uniwersum? Już dzisiaj The Pokemon Company zaprezentuje graczom nowe produkcje, które w następnych miesiącach zadebiutują na Nintendo Switchu. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Nie możemy w tym tygodniu narzekać na brak głośnych wiadomości, ale sympatycy serii Pokemon muszą szykować się na konkrety. O godzinie 16:00 rozpocznie się pokaz The Pokemon Company, podczas którego zobaczymy nowe gry z serii.

Według plotek, na rynek nadciąga Pokemon Diamond/Pearl Remake i produkcja zadebiutuje w listopadzie, ale będzie to jedna z propozycji przygotowanych na dzisiejszą prezentację. W 2022 roku na rynku ma zadebiutować zupełnie nowa odsłona serii, która wprowadzi uniwersum na nowy poziom. W Sieci już pojawiły się urywki prezentacji, które potwierdzają otwarty świat.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy. Możemy mieć nadzieję, że Japończycy nie zawiodą i na imprezie zobaczymy ciekawe tytuły, które pozwolą graczom w należyty sposób świętować 25-lecie marki Pokemon.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper