Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2021 14:17
Kena: Bridge of Spirits - bohaterka
2438V

Kena: Bridge of Spirits w bardzo dobrej cenie. Twórcy pozytywnie zaskakują

Deweloperzy Kena: Bridge of Spirits chcą zachwycać graczy nie tylko kolejnymi materiałami ze swojej produkcji, ale potrafią wywołać pozytywne reakcje również w momencie, gdy sprawdzimy szczegóły dotyczące premiery gry.

Na wczorajszym State of Play nie zobaczyliśmy wielu wyjątkowych gier, ale Kena: Bridge of Spirits jest jedną z produkcji, która zdecydowanie wywołuje dobre reakcje i może okazać się jedną z najciekawszych pozycji drugiej połowy 2021 roku.

Twórcy zbierają pochwały za oprawę oraz animację, ale okazuje się, że Ember Lab pozytywnie zaskakuje również w przypadku ceny. Kena: Bridge of Spirits będzie dostępne od 139 zł, co jest niespotykane biorąc pod uwagę, że ostatnio coraz częściej słyszymy o tytułach za nawet 330-350 zł.

Konsolowcy muszą zapłacić trochę więcej względem oferty przygotowanej dla graczy na PC, ale jestem przekonany, że 169 zł i tak nie wygląda źle – wczoraj wspominałem, że Returnal będzie dostępny w Polsce za ponad 300 zł.

Warto dodać, że w droższym wydaniu Kena: Bridge of Spirits otrzymamy:

  • Kena Digital Soundtrack
  • Kena Digital Deluxe Staff
  • Golden Rot Skin

Teraz pozostaje nam tylko zaczekać na kolejne fragmenty rozgrywki z Kena: Bridge of Spirits, by później móc w spokoju rozkoszować się światem wykreowanym przez Ember Lab.

Źródło: Epic Games Store / PlayStation Store

Tagi: Ember Lab Kena: Bridge of Spirits