Iza Łęcka Iza Łęcka 26.02.2021 11:04
Final Fantasy VII Remake - PS4 / PS5 porównanie
1054V

Final Fantasy VII Remake PS5 i PS4 na pierwszym porównaniu. Square Enix zapewni nową jakość?

Japońscy deweloperzy ujawnili ulepszone wydanie Final Fantasy VII Remake. Produkcja trafi na PlayStation 5 z szeregiem ulepszeń i w Sieci wylądowały już pierwsze porównania ukazujące wiele znanych scen.

W zeszłym roku Final Fantasy VII Remake osiągnęło znakomite wyniki na PlayStation 4, tymczasem sympatycy marki mogą szykować się na edycję opracowaną z myślą o PlayStation 5. Premiera ulepszonej wersji odbędzie się 10 czerwca. Podczas wczorajszej prezentacji deweloperzy pokazali wiele znanych ujęć z pozycji debiutującej pierwotnie na PS4.

Hit Square Enix otrzyma poprawione tekstury, oświetlenie, tła, zoptymalizowane czasy ładowanie, dwa tryby graficzne (grafiki i wydajności), a także zaoferuje Photo Mode – wszystko to zostanie udostępnione za darmo w ramach aktualizacji, więc jeśli wcześniej nabyliście Final Fantasy VII Remake, pakiet ulepszeń zostanie udostępniony do pobrania na PlayStation Store.

Uniwersum Final Fantasy od lat posiada spore grono fanów, co potwierdzają sukcesy kolejnych pojawiających się na rynku odsłon, więc Japończycy idą za ciosem i wykorzystują okazję. Wczoraj zapowiedziano Final Fantasy VII The First Soldier i Final Fantasy VII Ever Crisis – są to mobilne produkcje rozszerzające doświadczenie. Pozycje powinny pozwolić nam wyczekać w spokoju na Final Fantasy VII Remake Part 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix