Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2021 16:07
Mortal Shell Enhanced Edition
1092V

Mortal Shell Enhanced Edition zapowiedziane. Ulepszona wersja dostępna za darmo dla posiadaczy podstawki

Mortal Shell to kolejna produkcja, która otrzyma ulepszone wydanie. Deweloperzy w tym wypadku nie zamierzają pobierać opłat za aktualizację, więc posiadacze wersji z PlayStation 4 i Xboksa One będą mogli pobrać patch za darmo.

Premiera Mortal Shell odbyła się pod koniec zeszłego roku, ale twórcy zdecydowali się wrzucić grę jeszcze przed premierą nowej generacji. Zespół jednak nie zawodzi fanów i Cold Symmetry opracowało aktualizację, która poprawi jakość rozgrywki na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Mortal Shell Enhanced Edition zadebiutuje 4 marca i gracze mogą liczyć na zabijanie przeciwników w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę (30 fps na XSS). Deweloperzy zajęli się poprawą tekstur oraz zadbali o wsparcie kontrolera DualSense.

W kwietniu odbędzie się premiera pudełkowego wydania Mortal Shell Enhanced Edition, ale jeśli kupiliście pozycję na poprzednią generację, to bez problemu pobierzecie bezpłatną aktualizację. Sytuacja jest ciekawa, ale jak widać nawet mniejsze studia potrafią rozdać patch za darmo – na takie atrakcje nie możemy liczyć od Activision w przypadku Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

Źródło: Twitter: MortalShellGame

Tagi: Cold Symmetry Mortal Shell Playstack