Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2021 14:22
Army of the Dead Netflix
6313V

Army of the Dead od Zacka Snydera na Netflix. Zobaczcie pierwszy pokaz Armii Umarłych

Netflix właśnie udostępnił pierwszy pokaz „Armii Umarłych”, za którą odpowiada Zack Snyder. Znany twórca zajął się przygotowaniem nowej wersji kultowej produkcji pełnej żywych truposzy i dzisiaj mamy okazję sprawdzić teaser.

„Army of the Dead” trafi na Netflix już 11 maja i będzie to zupełnie nowa wizja na znaną historię. Za tytuł w roli reżysera i scenarzysty odpowiada Zack Snyder („Liga Sprawiedliwości”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”), który już w 2004 roku pracował nad produkcją pełną zombie – twórca zaprezentował widzom „Świt żywych trupów”. Teraz historia została opracowana dla streamingowej platformy, więc wszyscy klienci mogą szykować się na wielką premierę.

„Armia umarłych” przedstawi historię grupy najemników, która pomimo wybuchu pandemii zombie decyduje się wybrać do Las Vegas, by podjąć „śmiertelne ryzyko” i dokonać skoku wszech czasów. Specjaliści mają przejąć kosztowności i z tego powodu wchodzą do strefy objętej kwarantanną.

W rolach głównych wystąpią: Dave Bautista, Ella Purnell, Ana de la Reguera, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Raúl Castillo, Michael Cassidy i Garret Dillahunt.

Nie macie większych planów na weekend? Sprawdźcie nasze propozycje z serwisów SVOD oraz zapoznajcie się z najciekawszymi filmami z Adamem Sandlerem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Armia Umarłych Army of the Dead Netflix Zack Snyder