Iza Łęcka Iza Łęcka 25.02.2021 13:28
Paradise Lost
728V

Paradise Lost ponownie intryguje. Polacy przedstawiają fabularny zwiastun

Warszawskie PolyAmorous przygotowało nowy zwiastun Paradise Lost, który przybliża fabułę obiecująco zapowiadającej się produkcji. Twórcy pokazują kilka scen z tytułu przedstawiającego alternatywną wizję historii Polski, gdzie II wojna światowa przyniosła poważniejsze skutki.

O Paradise Lost informujemy naszą społeczność od zeszłego roku. Gra pozwoli odkryć tajemnice postnuklearnej Polski, a niezwykle szczegółowe tło wydarzeń zostało opisane przez deweloperów na początku lutego. Obecnie możemy poznać kolejne informacje dotyczące fabuły.

Akcja Paradise Lost przeniesie śmiałków do alternatywnej rzeczywistości lat 80. XX wieku, a dokładniej do okresu, gdy II wojna światowa trwała dłużej i doprowadziła do nuklearnego ataku – działania nazistów zniszczyły ogromną część Europy. Gracze wcielą się w 12-letniego Szymona, który odnajdzie bunkier, a eksplorowanie lokacji doprowadzi do poznania wielu tajemnic i historii.

Najnowszy zwiastun Paradise Lost nie tylko przedstawia tło fabularne, bowiem PolyAmorous skupiło się na ukazaniu wielu fragmentów rozgrywki. Trzeba przyznać, że poszczególne miejscówki prezentują się niezwykle klimatycznie, a zniszczone lokacje wyglądają całkiem przyzwoicie. Bunkier ma być miejscem, w którym nie brakuje inspiracji kulturą słowiańską.

Paradise Lost zadebiutuje w 2021 roku na konsolach oraz komputerach osobistych.

Źródło: YouTube.com

Tagi: All in! Games Paradise Lost PolyAmorous